15 найбільших тенденцій SEO, на які варто звернути увагу в 2022 році

Зміст

1. IndexNow (або щось подібне)
2. Зверніть увагу на MUM, щоб покращити свій рейтинг
3. Індексація уривків
4. Основні веб-показники
5. Користувач + мета пошуку = корисний вміст
6. Локалізація SEO
7. Відео SEO отримує два виділених структурованих даних
8. Аналітика клієнтів, утримання та довічна цінність
9. Оптимізація SERP бренду, графіки знань і сутності
10. Усе SEO – це мобільне SEO
11. Оцініть, адаптуйте та виконайте
12. Більше автоматизації
13. Зміни макета та функціональності SERP
14. Довгостроковий вміст
15. Масштабованість SEO
Висновок

Індустрія SEO непередбачувана, як і оновлення алгоритмів, які час від часу запускає Google.

Галузь настільки нестабільна, що якщо пошуковик опиниться в сплячці і прокинеться через рік, людина може почати відчувати розрив між поколіннями.

Отже, багато чого відбувається у світі SEO, і ви хочете бути в курсі всього цього, щоб переконатися, що речі (рейтинги) знаходяться під вашим контролем.

У цьому блозі ми обговорюємо кілька гарячих тенденцій у SEO, а також висловлюємо деякі припущення про те, як все може розвиватися у 2022 році.

Якщо вам цікаво, навіщо читати чиїсь припущення, то відповідь дуже проста. Поки Google не розкриє всі фактори ранжування, а вони цього не зроблять, SEO буде наполовину спекуляцією, наполовину керованою даними.

Ми поділюемося деякими найкращими методами, яких ми дотримуємося і ці практики виведуть наших клієнтів на новий рівень. За допомогою лише кількох змін ви можете бути готові до будь-якого 2022 року, принаймні на основі того, що Google тестував останнім часом.

Звичайно, ви можете виявити, що деякі тенденції SEO 2021 року повторяться у 2022 році. Це тому, що деякі речі залишаться тут, поки існує індустрія SEO.

Ми вилучили голосовий пошук із цього списку, оскільки пандемія завдала великої шкоди перспективам зростання голосового пошуку. Це може бути через широке використання масок. Ми не впевнені, але правда полягає в тому, що люди не спілкуються з комп’ютерами та смартфонами так багато, як раніше, і голосовий пошук вони використовують лише під час водіння.

Google Trends також показує тенденцію до зниження ключових слів для голосового пошуку.

15 найбільших тенденцій SEO, на які варто звернути увагу в 2022 році

1. IndexNow (або щось подібне)

Останні звіти показують, що Google є наступною в списку пошукових систем, які використовують протокол IndexNow.

Для тих із вас, хто не знає, що таке IndexNow, це механізм із відкритим кодом, який використовується пошуковими системами для виявлення нового вмісту. Замість традиційного підходу витягування він передбачає використання методу натискання.

Отже, коли веб-сайт, інтегрований з IndexNow API, оновлює свій вміст, видаляє публікацію або публікує нову, API надсилає цю інформацію пошуковим системам.

IndexNow API був розроблений Microsoft у жовтні 2021 року.

Пошукові системи Bing і Yandex вже підтримують IndexNow. Завдяки швидшій індексації, яку пропонує IndexNow, пошукові системи можуть уникнути надмірного навантаження сканування, що робить весь процес енергоефективнішим.

Цей звіт про участь Google у русі IndexNow підтвердив представник Google. Наразі вони тестують ефективність протоколу, щоб перевірити, чи покращує він зусилля Google щодо сталого розвитку.

Мета Google — стати компанією, яка на 100% базується на відновлюваних джерелах енергії, до 2030 року. Ініціатива IndexNow з нейтральним викидом вуглецю означає, що Google має високі шанси на її впровадження. Коли це станеться, проіндексувати сторінки гігантом пошукової системи стане легше.

Гаррі Ілліс, пошуковий адвокат Google, підтвердив в одному з епізодів Search Off The Record, що Google у 2022 році зробить процес сканування та індексування стабільним.

Він зазначив, що поточний процес індексації залишає досить великий вуглецевий слід, і є способи зменшити його ще більше. Одним із способів, який він згадав, є IndexNow.

Його підтримали захисники пошуку Джон Мюллер і Мартін Сплітт. Однак, сказав Ілліс, хоча Google тестує IndexNow, він може вибрати щось схоже за формою, але функціональність може змінитися.

Він також додав, що в більшості випадків веб-сканеру (ботам Google) просто не потрібно витрачати час на повторне сканування сторінок (сканування оновлення), які не оновлюються. Але зараз це не відбувається ефективно. Ілліс каже, що якщо Google сканує лише оновлені сторінки, це може заощадити багато енергії, яку витрачають сервери.

Він також навів приклад видавців новин, таких як CNN і NYT, які часто оновлюють вміст домашньої сторінки, але не сторінки про нас. Якщо ботів можна навчити не оновлювати сканування таких сторінок, Ілліс каже, що це може заощадити багато енергії.

Будь-який власник веб-сайту, який хоче ввімкнути API IndexNow, може зробити це за три прості кроки:

Створіть і завантажте ключ API з Bing.

Далі завантажений текстовий файл необхідно завантажити в кореневу папку вашого сервера.

Надсилайте масові або окремі URL-адреси до окремих пошукових систем із такими параметрами URL-адреси:

Google (потрібно підтвердити)

Bing

Яндекс

Нещодавно і Microsoft, і Yandex оголосили, що вони використовуватимуть IndexNow для спільного використання поданих URL-адрес. Отже, якщо ви надішлете URL-адресу в Microsoft, вона буде негайно передана Яндексу, і навпаки. Bing також автоматизував весь процес, запустивши плагін WordPress для IndexNow.

За даними Bing, до проекту IndexNow приєдналося близько 80 000 сайтів. З них 60 000 веб-сайтів використовують Cloudflare, який також підтримує IndexNow. Зайве говорити, що якщо Google приєднається до ініціативи, з’явиться більше веб-сайтів.

2. Зверніть увагу на MUM, щоб покращити свій рейтинг

Google докладає багато зусиль, щоб покращити якість результатів пошуку за допомогою вдосконаленого штучного інтелекту.

Найбільший стрибок у цьому відбувся з впровадженням RankBrain, а потім з BERT у 2019 році, і тепер гігант пошукових систем робить ще одну епоху, представляючи Multitask United Model або MUM.

Згідно з оголошенням, зробленим Прабхакаром Рагхаваном під час Google I/O 2021, його нова модель обробки природної мови MUM у 1000 разів потужніша за BERT і здатна працювати в багатозадачному режимі, що дає змогу аналізувати відео, зображення та текст 75 мовами, щоб давати користувачам відповіді на складні пошукові запити.

Це означає, що MUM об’єднає різні аспекти пошукового запиту та спробує зрозуміти настрої, контекст, сутності та, що найважливіше, намір користувача, щоб надати відповіді, які дійсно близькі до того, що користувач очікував.

Рагхаван продемонстрував силу MUM, виконавши складний пошуковий запит: «Я здійснив похід на гору Адамс і тепер хочу піти на гору Фудзі наступної осені, що я маю зробити по-іншому, щоб підготуватися?»

Подивіться це відео про те, як MUM здійснив пошук і надав результат, який значно перевершує ті, до яких ми звикли.

За словами Рагхавана, MUM може набути глибоких знань про слово та може розуміти мову, генерувати її та навчатися 75 мовам одночасно, на відміну від інших моделей, які працюють лише на одній мові одночасно.

Google все ще тестує MUM, але незабаром очікується, що він вийде з лабораторії та стане частиною екосистеми пошуку Google. Гігант пошукової системи повинен інформувати нас про свою інтеграцію, наприклад, як він оголосив про розгортання BERT.

Але перед цим, як веб-майстри, ви повинні зрозуміти, як це може вплинути на пошук. Ми теж не знаємо, але спільнота запропонувала кілька можливостей.

Ви можете почати бачити новий тип результатів, удосконалену форму Google Answers, яка поєднує всю наявну інформацію, щоб отримати користувачі конкретні відповіді, які вони шукають.

Це може означати більше результатів пошуку з нульовими кліками, що ми вже спостерігаємо.

Використовуйте структуровані дані. Google бере всі ці дані з того, що він називає Knowledge Graph, і отримує їх за допомогою розмітки на кожному сайті.

Довгоформатний вміст значно зменшиться, тому що якщо одне джерело може надати велику частку інформації, яку шукають користувачі, такі сторінки потраплять на вершину.

Забудьте про набір ключових слів. Зосередьтеся більше на природному вмісті, який торкається болючих точок аудиторії.

Ми ще не знаємо, наскільки потужним буде MUM. Однак краще зробити вміст простим і добре читабельним. Якщо вміст зіпсовано жаргоном, є ймовірність, що MUM не знайде в ньому доречності.

Крім того, як спеціалісти з оптимізації пошукових систем ви також повинні розуміти, як працює інша мовна модель LaMDA, представлена в 2021 році Google I/). Незважаючи на те, що це мовна модель для діалогових програм, вона матиме великий вплив на пошук, особливо на пошук, який відбувається через Google Assistants.

LaMDA розшифровується як Language Model for Dialogue Applications і встановлює нові стандарти для природних розмов ШІ. Він може зробити розмови природними, отримуючи інформацію з Мережі знань Google.

Сундар Пічаї, генеральний директор Google, попередньо представив LaMDA, або «Мовну модель для діалогових програм», на події I/O компанії. Він сказав, що LaMDA розроблена для ведення відкритої розмови з користувачами без повторення тієї самої інформації.

LaMDA — це модель на основі трансформатора, як BERT і MUM. Його можна навчити читати слова, розуміти зв’язок між словами в реченні та передбачати, яке слово може бути наступним.

Google зробив наголос на тому, щоб навчити його створювати розумні та конкретні відповіді замість більш загальних відповідей.

3. Індексація уривків

Ви чули про останнє оголошення від Google про новий алгоритм під назвою Passage Indexing?

Отже, якщо ви шкодуєте про написання довгострокового вмісту, який не привертає увагу, індексування проходів може змінити правила гри.

За словами Google, тепер він використовуватиме функцію обробки природної мови під час індексації веб-сторінок і намагатиметься зрозуміти значення кожного уривка на сторінці.

Індексація уривків

Це означає, що певний розділ (уривки), розглянутий у вашій статті, тепер відображатиметься в результатах пошуку за релевантними пошуковими запитами, навіть якщо він похований у просторі основної теми.

Катей Едвардс з Google у відео Search On, опублікованому пошуковим гігантом, каже, що до кінця 2020 року індексування переходів вплине на 7% пошукових запитів усіма мовами.

Індексація уривків

Якщо ви пам’ятаєте, схоже оголошення було зроблено в 2018 році для BERT. За його словами, BERT вплине на 10% пошукових запитів.

У тому ж відео Прабхакар Рагхаван підтвердив, що BERT тепер використовується для надання результатів майже для кожного пошукового запиту, який вводять користувачі.

Індексація уривків

Таким чином, індексування проходів – це скоріше внутрішня система рейтингу, і вона матиме більший вплив на результати, які ви бачите в пошуковій видачі.

Більш-менш підтверджено, що веб-сторінки з високоструктурованим вмістом виграють від алгоритму ранжування індексації переходів.

Це також означає, що Google у 2022 році більше зосередиться на покращенні рейтингу цілісного контенту.

Індексація уривків

Цілісна контент-стратегія зазвичай розглядає тему поглиблено та намагається відповісти на нагальні запитання, які задають цільові користувачі.

Крім того, індексування проходів матиме велике значення для результатів пошуку за довгими запитами та пошуковими запитами на основі запитань.

Це природно, тому що чітке запитання потребує підходу «голка в стозі сіна», щоб знайти правильну відповідь.

Це саме те, чого Google намагається досягти за допомогою індексування проходів.

Як це працює?

Пам’ятаєте, що Google стверджував, що щодня знаходить 15% нових пошукових запитів, які ніколи раніше не шукали? Вважається, що більшість із них є довгостроковими запитами, які ґрунтуються на запитаннях.

Індексація уривків

Завдяки індексуванню переходів результати таких запитів нададуть людям найкращі відповіді з широкого спектру законних джерел.

Як ви можете бачити в наведеному вище прикладі, Google намагається відобразити найкращу відповідь на заданий запит зі сторінки форуму, а не показувати результат, який спрямовує користувача на ширшу сторінку.

Таким чином, поточний шаблон індексування враховує контекст і релевантність усієї сторінки, але за допомогою індексування фрагментів Google намагається знайти контекст і релевантність в окремих фрагментах сторінки, щоб знайти більш відповідні відповіді.

Однак індексація проходів не буде окремим процесом індексації. Завдяки алгоритмам Google Advance Natural Language Processing процес розуміння окремих уривків відбуватиметься під час сканування та індексування сторінок Google.

Google про індексування проходів:

"Так, наприклад, припустімо, що ви шукаєте щось досить нішеве, наприклад "як я можу визначити, чи вікна мого будинку мають УФ-скло". Це досить складний запит, і ми отримуємо багато веб-сторінок, які розповідають про УФ-скло та як вам потрібна спеціальна плівка, але все це не допоможе неспеціалісту вжити заходів. Наш новий алгоритм може наблизити прямо цей уривок на форумі DIY, який відповідає на запитання. Очевидно, ви можете використовувати відображення полум’я, щоб сказати, і ігнорувати решту публікацій на сторінці, які не дуже корисні».

Важливість структурування вашого вмісту

Структура вашого вмісту стане такою ж важливою, як і його якість, коли запрацює індексування переходів.

Важливо розділити вміст на кілька розділів, і кожен розділ має обговорювати підтему.

Таким чином ви повідомите Google про глибину вашого вмісту та про те, як він задовольнить пошукові наміри користувачів.

Отже, на даний момент ми б порекомендував добре використовувати теги Heading для організації вмісту.

Крім того, якщо ви пишете коротку статтю, переваги індексування уривків можуть бути не такими очевидними. Google каже, що переваги індексування переходів відчують сайти, які містять цінний вміст.

Однак, якщо ви пишете короткий вміст, шанси охопити підтеми та менші уривки менші, а це означає, що Google, звичайно, класифікує вас за основною темою, але не за запитами, які вимагають детальних відповідей.

Якщо ви перевірите сторінки з найвищим рейтингом у Google на висококонкурентні пошукові запити, 9 із 10 – це довгий вміст, який перевищує 2000 слів.

Крім того, враховуючи кут взаємодії з довгостроковим вмістом, переконайтеся, що у вас є таблиця вмісту прямо вгорі або закріплена.

Тому що користувачі не чекають посилань, і ви не можете змусити їх прочитати весь вміст. Користувачі залишають сторінки форми входу з поганою навігацією, оскільки пошук самої інформації є болючим і трудомістким.

4. Основні веб-показники

До того, як ми почули про Passage Indexing, спільнота SEO була в захваті від Core Web Vitals.

Як ви, напевно, вже знаєте, Google наполягає на веб-майстрах, щоб забезпечити кращий досвід роботи зі сторінками для користувачів.

В основному це було зроблено для того, щоб будь-який користувач, який відвідує сторінку з результатів пошуку Google, не залишав сторінку через її погану роботу.

Page Experience Algorithm існує вже деякий час, і з травня 2021 року основні веб-записи стануть новим доповненням до нього.

Це означає, що він приєднається до існуючих сигналів якості сторінки, таких як HTTPs, Intrusive Interstitial, Safe Browsing і Mobile Friendliness, щоб визначити рейтинг сторінок.

Основні веб-показники – це набір із трьох ключових показників якості сторінки, які надають дані Google про взаємодію з користувачем, яку пропонують окремі сторінки в Інтернеті.

Три основні життєво важливі фактори Інтернету:
- Найбільший малюнок вмісту (LCP)
- Затримка першого введення (FID)
- Кумулятивне зміщення макета (CIS)

Google підтвердив, що з травня 2021 року Core Web Vitals буде визначальним для рейтингу сторінок. Але в грудневому повідомленні в поширених запитаннях про Core Web Vitals Google заявив, що вплив буде обмежено результатами мобільного пошуку.

Основні веб-показники

Крім того, Google також підтвердив, що веб-сайтам, які активували AMP, можливо, не потрібно турбуватися про відповідність Core Web Vitals, оскільки сторінки з підтримкою AMP зазвичай відповідають цій вимозі.

Сторінки AMP відображаються із сервера Google і містять мінімум елементів, завантаження яких може зайняти більше часу.

Однак Google застерігає веб-майстрів від використання важких зображень та інших зовнішніх елементів у AMP, оскільки це може вплинути на показник веб-показників.

Слід зазначити, що Core Web Vitals не буде основним сигналом для ранжування сторінок у SERP. Google каже, що продовжуватиме ранжувати веб-сторінки з високоякісним вмістом і посиланнями, навіть якщо сайт не відповідає стандартам Web Vitals.

Отже, якщо ви активували AMP, це означає, що ви заощадили час і гроші на оптимізацію сайту для Web Vitals.

5. Користувач + мета пошуку = корисний вміст

2022 рік — це рік, коли ви віддасте пріоритет пошуковій меті запиту та поведінці користувача над усім іншим.

Пошукові наміри та поведінка людей постійно змінюються. Вони відвідують Google або інші пошукові системи, щоб знайти відповіді на свої запити або дізнатися про тему в цілому.

Коли підприємства розуміють, що шукають користувачі, і надають їм вміст, який відповідає на їхні запитання, тоді бізнес також отримує від цього вигоду разом із користувачами.

За словами Брітні Мюллер з Britney Muller LLC, експертам з оптимізації пошукових систем потрібно відійти від традиційних методів оптимізації пошукових систем, які сьогодні практично не мають значення, оскільки алгоритми стають все сильнішими.

Їм краще приділяти більше уваги меті пошуку. Пильна увага до пошукових запитів дозволить компаніям створювати конкурентоспроможний контент, який захоче споживати онлайн-аудиторія.

Мері Хайнс, генеральний директор Marie Haynes Consulting Inc., визнає, що для того, щоб досягти успіху в SEO у 2022 році, вам потрібно буде якісно надавати користувачам правильну інформацію.

Останнє оновлення корисного вмісту Google – це важливий крок від Google, спрямований на те, щоб лише якісний і корисний вміст потрапляв на перші позиції Google. Оновлення, оголошене в серпні 2022 року, спрямоване на те, щоб усунути сайти, які пропонують вміст поверхневого рівня, з верхньої частини результатів пошуку. Крім того, новий сигнал класифікуватиме веб-сайти на основі корисності вмісту. Це означає, що тепер Google може позначити веб-сайт як некорисний, якщо значна кількість статей виявиться менш надійною.

Веб-сайти, які використовують штучний інтелект для автоматичного створення вмісту, також можуть відчути тепло оновлення корисного вмісту. Google рекомендує веб-сайтам використовувати реальних людей для написання вмісту для реальних користувачів.

Ми також знаємо, що Google стане краще розуміти, коли користувачі шукають порад експертів, і ранжуватиме елементи вмісту, які відповідають інструкціям E.A.T, над іншими. Експерти з SEO зможуть домінувати в пошуку в 2022 році лише тоді, коли вони справді розумітимуть, що шукають користувачі.

Брендам потрібно більше задовольняти потреби аудиторії, ніж просувати свій бренд або продукти та послуги. Це означає, що не потрібно змушувати користувачів реєструватися на вашому сайті, показувати їм непотрібні спливаючі вікна на вашому сайті чи переспрямовувати їх до реєстраційних форм.

Стівен ван Вессум, віце-президент із спільноти ContentKing, вважає, що окрім розуміння того, що шукають користувачі, вони також повинні звернути увагу на бажаний тип вмісту (відео, подкасти, статті тощо) і відповідним чином надавати.

Олександр Кеслер, генеральний директор INFUSEmedia, дав додаткові поради щодо мети пошуку. За його словами, компанії повинні аналізувати на місці подорожі та дані пошуку своїх органічних потенційних клієнтів. Це не лише допоможе їм зрозуміти пошуковий термін, який вони використовували для пошуку вашого вмісту, але й ключові слова пошуку на сайті для всіх сторінок, які вони відвідали на вашому веб-сайті. Це агрегування даних допоможе брендам відобразити їх на шляху до контенту.

6. Локалізація SEO

Ми вважаємо, що місцеві підприємства отримають більше потягу від Google, оскільки є певний поштовх до високолокалізованих результатів пошуку.

Це означає, що настав час зосередитися на створенні якісних відгуків у Google Мій бізнес і навіть на інших достовірних платформах оглядів.

Протягом останніх кількох місяців ми спостерігали, як контент для окремих країн і компанії отримують переваги від результатів пошуку замість глобальних організацій.

Це означає, що Google хоче продемонструвати результати, які будуть корисними для користувачів. Наприклад, результати, які я отримую за ключовим словом «сонячні панелі для домашнього використання» в США, відрізняються від результатів, показаних в Індії.

Це тому, що рейтинг сайтів у США не обслуговує людей в Індії, принаймні безпосередньо. Але, незважаючи на те, що він має вищий авторитет у порівнянні з індійськими аналогами, він не вдається отримати рейтинг.

Незважаючи на те, що це макроприклад, Google робить те саме на мікрорівні, де результати пошуку (не лише пакет карт) змінюються залежно від місця розташування користувача.

У майбутньому веб-сайти, які хочуть націлити на місцеву аудиторію, повинні містити назву міста, штату чи країни, щоб Google не пропустив підвищення рейтингу вашого веб-сайту.

7. Відео SEO отримує два виділених структурованих даних

Якщо ви захоплюєтеся пошуковою оптимізацією відео, Google I/O 2021 пропонує багато чого. Гігант пошукової системи оголосив про запуск двох нових структурованих даних – Seek Markup і Clip Markup, щоб допомогти відеоконтенту відображатися в результатах пошуку з ключовими моментами.

Наразі функція «Ключові моменти» доступна для відео, завантажених на YouTube. У майбутньому будь-яка платформа, яка розміщує відео, може отримати вигоду від використання будь-якої з двох нових розміток структурованих даних.

У той час як Clip Markup вручну повідомляє Google про ваші часові мітки у ваших відео, Seek markup – це автоматичний спосіб повідомити те саме в Пошук Google.

Якщо ви прагнете підвищити рейтинг кліків для свого відеовмісту на сторінці результатів пошуку, ці дві розмітки є благом.

Відео SEO отримує два виділених структурованих даних

Ось як ви можете додати Clip and Seek MarkUp у свій відеовміст, щоб ключові моменти відображалися в результатах пошуку.

Розмітка відео кліпу

Щоб розмітка кліпу працювала, ви повинні вручну вказати Google, яку позначку часу та мітку використовувати під час відображення ключових моментів. Ця інформація має бути вбудована в елемент Video Object структурованих даних шляхом включення цих необхідних властивостей.

Пошук розмітки відео

На відміну від свого брата, розмітка Seek Video є більш простою.

Він повідомляє Google, як працює структура URL-адреси, щоб Google міг автоматично відображати ключові моменти, визначені для вашого відео, використовуючи такі властивості у вашому VideoObject.

Хоча властивості SeekToAction не є обов’язковими, ви повинні додати наведені нижче властивості, якщо ви хочете, щоб Google розумів, як працює структура вашої URL-адреси, щоб Google міг зв’язувати користувачів із точкою у відео. Він все ще перебуває в бета-версії, і ми можемо очікувати, що незабаром до цієї розмітки буде додано більше функцій.

8. Аналітика клієнтів, утримання та довічна цінність

SEO значно розвинулося за ці роки. У 2022 році брендам потрібно більше працювати, щоб подолати розрив між веб-трафіком і рентабельністю інвестицій у SEO. Цього року дані про поведінкову аналітику стануть однією з головних сфер уваги.

Оскільки Google швидко розвивається, конверсії та доходи стали важливішими, ніж будь-коли. Обсяг ключових слів відійде на другий план цього року, і він більше стосуватиметься поведінкової аналітики.

Бренди повинні зосередитися на тому, що роблять їхні клієнти, як вони роблять і що можна зробити, щоб змусити їх діяти на вашому сайті ще швидше. Вам потрібно виконати зворотний інжиніринг цього вмісту, який ви створюєте.

COVID-19 довів, що дослідження ключових слів не завжди корисні, коли світ переживає постійний рефлюкс. Поведінкова аналітика відкриє можливості прихованого вмісту, які дослідження ключових слів інакше не виявить.

Підприємствам доведеться більше зосереджуватися на утриманні клієнтів і збільшенні життєвої цінності клієнтів (LTV). Уся справа в тому, щоб найкраще зрозуміти свого клієнта та надати йому можливі рішення через вміст, інакше ви ризикуєте втратити його через іншу компанію, яка краще розуміє вашого клієнта.

Іззі Сміт, технічний аналітик SEO компанії Ryte, заохочує компанії надавати покращені послуги клієнтам онлайн. Бренди повинні налагодити процес зі своїм відділом продажів і допоміжним персоналом, щоб гарантувати, що вони знають про важливі та вхідні запитання чи запити клієнтів, які можна вирішити за допомогою довідкових ресурсів.

Щоб знайти релевантні теми, які можна розглянути, вам слід дослідити свої дані ключових слів Google Search Console за допомогою типових модифікаторів питань. Переконайтеся, що на ці запити надано чіткі відповіді та опубліковано у відповідних розділах поширених запитань на веб-сайті.

Легко втратити увагу та довіру аудиторії, якщо ви не надаєте цінності своїм клієнтам. Бренди мають підтримувати інтерес до клієнтів, надаючи їм вичерпний, корисний і правдивий вміст. Написання такого контенту вимагає зосередженості та відданості.

9. Оптимізація SERP бренду, графіки знань і сутності

Цього року уважне спостереження за пошуковою системою брендів і панелями знань стане дуже важливим. Розуміння того, хто ви, що ви пропонуєте та яку аудиторію обслуговуєте, матиме велику цінність для інших компаній.

Можливо, ми навіть почнемо бачити персоналізовані графіки знань у 2022 році. Google має стільки інформації про вас, включаючи вашу історію пошуку та поведінку, електронну пошту та соціальні мережі, що він може розширити процес персоналізації графіків знань.

Що це означає для SEO у 2022 році? Це означає оптимізацію всієї цифрової присутності бренду, як-от його профілю в соціальних мережах, каналу Youtube тощо, щоб вплинути на те, щоб Google показував їх так, як вони хочуть.

Сьогодні мова йде не лише про ваш веб-сайт і те, що він демонструє, але й про всю цифрову присутність вашого бренду та те, як вони взаємодіють один з одним у результатах пошуку. Експерти з оптимізації пошукових систем повинні розуміти, яку роль NLP (обробка природної мови) та об’єкти відіграють у рейтингу Google.

Важливість хороших ключових слів все ще залишається вирішальною, але вона відходить на другий план, ніж розуміння тем, пов’язаних із запитом і наміром, що стоїть за ним.

Google Discover — це єдине місце, де немає ключових слів. Єдиний спосіб оптимізувати це — створити свою сутність у графі знань і відточити, як вона пов’язана в межах тематичного рівня, як каже Джес Шольц, міжнародний цифровий директор Ringier.

Деякі з видів діяльності, на яких Шольц пропонує зосередитися:
Забезпечення правильної та повної організаційної розмітки.
Встановлення сильної присутності в базах знань, таких як Wikidata.
Заявка на вашу панель знань для використання функції публікацій від Google.
Налаштування профілю Google Мій бізнес для фізичних підприємств.

10. Усе SEO – це мобільне SEO

Забезпечення належної роботи вашого веб-сайту на мобільних пристроях – це те, про що ви повинні продовжувати дбати в 2022 році. Взаємодія з користувачами мобільних пристроїв буде у центрі уваги всіх експертів з SEO.

Простота є ключем до зручного веб-дизайну. Вам також потрібно персоналізувати вміст веб-сайту відповідно до потреб користувачів. Згодом Google проігнорує ваш сайт для настільних ПК і повністю зосередиться на вашому мобільному сайті, щоб визначити ваш рейтинг.

Отже, якщо на сьогоднішній день ви зосереджені на покращенні взаємодії з користувачами на мобільних пристроях, настав час повністю зосередитися на цьому. Якщо у вас є окремий сайт для настільних комп’ютерів і мобільних пристроїв, настав час розглянути можливість переходу на адаптивний для мобільних пристроїв сайт.

11. Оцініть, адаптуйте та виконайте

У 2022 році нестандартне мислення стало важливішим, ніж будь-коли. Ви повинні мати кращий погляд на можливості, які перед вами відкриваються. Це час, щоб організуватися, побудувати план і працювати відповідно до нього.

Перехід до більш стратегічного плану оптимізації пошукових систем буде мати вирішальне значення, щоб допомогти вам залишатися на випередженні ваших конкурентів. Рекомендується перенести увагу з поведінки користувачів на подвійний процес розуміння ринку, на якому працюють ці споживачі, а потім застосувати більш стратегічний підхід до мінливих вимог у режимі реального часу.

Ви повинні використовувати різноманітні інструменти, платформи та джерела, доступні вам, щоб зрозуміти, як економічні, соціальні та психологічні чинники впливають на пошуковий попит, а потім поглянути на розуміння поведінки споживачів на глибшому рівні.

12. Більше автоматизації

Дивлячись на кількість завдань SEO, які ми змогли автоматизувати у 2021 році, 2022 рік відкриє двері для більших можливостей. Ми можемо очікувати, що цього року якість і кількість контенту, створеного ШІ, зросте. Однак це створить серйозніші проблеми для пошукових систем, щоб відсіяти вміст спаму.

За останні кілька років все більше й більше провідних галузевих інструментів запровадили автоматизовані функції для впровадження змін на сайті. Це було особливо корисно для внутрішніх позицій SEO, які тепер можуть витрачати більше часу на стратегії покращення продуктивності сайту.

13. Зміни макета та функціональності SERP

Спосіб перегляду чи розміщення вмісту на веб-сайті відбудуться значні зміни після оголошення Google Passage Ranking. Замість того, щоб мати кілька сторінок на одну тему, чому б не створити цілу сторінку, присвячену цій конкретній темі.

Сінді Крам, генеральний директор і засновник MobileMoxie, вважає, що ідентифікація та ранжування пасажів у Google стане величезною тенденцією SEO у 2022 році. Пасажі дійсно важливі, оскільки мова йде про здатність Google отримувати точну інформацію, яку шукає аудиторія.

Надійна структура сторінки та схеми допомагає оптимізувати проходження разом із наявністю тексту, який має високу оцінку читабельності та який НЛП легко оцінити.

Google тестує численні зміни макета, включаючи більш інклюзивну автопропозицію, яка надає користувачам інформацію навіть без необхідності натискати кнопку пошуку чи прокручувати результати вниз.

Очікується, що Google додасть нескінченну або безперервну прокрутку в пошуку. Хоча ця функція була реалізована в результатах мобільного пошуку в США наприкінці 2021 року, незабаром ми можемо побачити її в інших регіонах і в пошукових системах на комп’ютері.

14. Довгостроковий вміст

Однією з тенденцій, яка допоможе вам випередити своїх конкурентів у 2022 році, є регулярна публікація довгоформатного та релевантного вмісту на вашому веб-сайті. Вміст має відповідати рекомендаціям E.A.T і мати 2000 слів або більше.

Оскільки довгостроковий контент продовжує набувати значення у 2022 році, добре написаний довгий контент може навіть перевищити поріг у 2000 слів і мати на меті стандартизувати позначку в 3000-3500 слів.

15. Масштабованість SEO

Якщо ви хочете перемогти своїх конкурентів у 2022 році, вам слід зосередитися на розширенні масштабованості ваших служб SEO.

Марк Трафаген, віце-президент із маркетингу продуктів і навчання, seoClarity рекомендує перерахувати всі завдання та робочий процес, а потім визначити, які з цих кроків можна автоматизувати за допомогою інструментів SEO.

Вам також слід налаштувати систему сповіщень, яка відстежуватиме значні зміни, як-от рейтинг ваших важливих ключових слів, зміни URL-адреси чи зміни вмісту. Встановіть SoPs (стандартні операційні процедури) для будь-яких інших завдань, які ви не можете автоматизувати.

Висновок

SEO тенденції від Mas Agency на 2022 рік. Застосуйте ці стратегії SEO на своєму веб-сайті та випереджайте своїх конкурентів.

КЕЙСИ

01 / 15
Facebook БФ
«Разом для
України»
Просування в соцмережах
Просування в соцмережах
Нова
стратегія
Києва
Політична підтримка
в Інтернеті
Google-реклама
Сайт Діти ми
встигнемо
Розробка сайтів
Instagram
«Новопечерські
раки»
Просування в соцмережах
Просування в соцмережах
Facebook
Андрія
Одарченка
Політична підтримка
в Інтернеті
Політична підтримка в Інтернеті
Instagram
«RINNOVO»
Просування в соцмережах
Просування в соцмережах
wellcrypto
Google Search
Google Search
парк
осокорки
Google Search
Google Search
діти ми
встигнемо
Google Search
Google Search
Сайт Парк
Осокорки
Розробка сайтів
Розробка сайтів
Сайт
Wellcrypto
Розробка сайтів
Розробка сайтів
Сайт
Владислави
Молчанової
Розробка сайтів
Розробка сайтів
rinnovo
Google Search
Google Search