БЛОГ

Мінветеранів та компанія EPAM запускають спеціальні навчальні ІТ-програми для ветеранів
Детальніше
«Mas Agensy» забезпечили комунікаційний супровід зустрічі психологів проекту «RAZOM з тобою» та провели для них тренінг з комунікацій
Детальніше
«Mas Agency» забезпечили комунікаційний супровід благодійного заходу з Антоном Птушкіним у Нью-Йорку
Детальніше
«Mas Agency» провели тренінг з комунікацій для Сумської міської ради
Детальніше
Коли найкраще публікувати пости у соцмережах?
Детальніше
Олексій Захарченко провів тренінг з СММ для учасників форуму «RAZOM сильніші»
Детальніше
Що таке брендбук і навіщо він потрібен?
Детальніше
Як Mas Agency долучились до збору 2 млн.$ Дімі Свічинському: важливі складові та діджитал-інструменти кампанії
Детальніше
На українських «Google Maps» відновили можливість додавання відгуків, фото та рейтингів
Детальніше
Навіщо компаніям потрібен свій фірмовий стиль?
Детальніше
Роль соціальних мереж у виборчих кампаніях політиків
Детальніше
Чому для будь-якого бізнесу важливо мати якісний веб-сайт?
Детальніше
Mas Agency допомагає ЗСУ та захисникам України
Детальніше
Мas Agency взяла участь у щорічній зустрічі спільноти Kyiv School of Economics 2022
Детальніше
15 найбільших тенденцій SEO, на які варто звернути увагу в 2022 році
Детальніше
Instagram представляє публікацію за розкладом і пісні в профілі
Детальніше
Дослідження яке показує, як маркетологи та споживачі бачать залучення в соціальних мережах
Детальніше
10 ідей, про які забувають SMM-ники. Якщо їх застосовувати – SMM завжди буде ефективним.
Детальніше
SERM або управління репутацією в пошукових системах
Детальніше
Цифрова реклама: тенденції, на які слід зважати у 2022 році
Детальніше
Маркетингові тренди в social networks на 2022 рік
Детальніше
Як соціальні мережі впливають на політичні кампанії
Детальніше
Тренди і статистика веб-дизайну на 2022 рік - користувач на першому місці
Детальніше
Посібник по Медійній мережі Google в 2022 році
Детальніше
Соціальні медіа та політика: 10 найкращих практик для проведення кампаній
Детальніше
Типи веб-сайтів - 12 популярних веб-сайтів, створених у 2022 році
Детальніше
Mas Agency - № 1 SEO в 2022 році
Детальніше

ПРО НАС

Компанія «MasAgency» (ТОВ «Сучасні рекламні рішення») — рекламне digital-агентство повного циклу, створене у 2018 році. Основним напрямком діяльності компанії є надання найширшого спектру послуг в області інтернет-реклами, піару, політичного консалтингу та просування.

2018
створення digital-агенства

За досить короткий час нам вдалося зібрати команду висококласних фахівців з інтернет-маркетингу і зайняти одну з провідних позицій на ринку послуг з реклами та піару в Інтернеті, а нашими клієнтами стали українські та закордонні компанії та ТОП-політики. Засновуючись на засадах професіоналізму та формування корпоративних традицій, ми орієнтуємося на завдання клієнта, пропонуючи послуги найвищого рівня з просування Вашого бренду в Інтернеті.

Детальніше

ВІДГУКИ

Евеліна Курілець
Евеліна Курілець
Директорка благодійного фонду «Разом для України»

Із агентством «Mas Agency» ми плідно співпрацюємо за багатьма напрямками. Можу точно сказати, що після початку нашої співпраці ефективність фонду «Разом для України» зросла в рази, оскільки «Mas Agency» не лише професійно виконують основну задачу - комунікацію зі ЗМІ та громадськістю, а й забезпечують фаховий саппорт по цілій низці наших проектів - від допомоги у зборі коштів до доставки різних видів допомоги адресатам. Я однозначно рекомендую та рекомендуватиму цю компанію своїм знайомим та партнерам, оскільки співпраця з «Mas Agency» - комфортна, цікава та результативна!
Віталій Свічинський
Віталій Свічинський
Керівник громадського руху «Діти ми встигнемо»

Команда «Mas Agency» - це професіонали, швидкість та якість роботи яких заслуговують на компліменти. У короткі терміни ми зробили сайт для збору коштів на лікування дітей зі СМА, запустили та провадимо масштабну компанію зі збору у соціальних мережах, і завжди знаходилися в фокусі засобів масової інформації щодо нашої діяльності та наших успіхів. Разом із «Mas Agency» ми змогли досягти досить серйозних результатів, і продовжуємо працювати далі.
Марія Куницька
Марія Куницька
Підприємець

Дякую компанії «MasAgency» за оперативну та якісну роботу щодо ребрендінгу та просування нашої компанії. За один тиждень команда запропонувала нам цілий спектр рішень, які інші маркетологи та брендмейкери не змогли дати за 2 місяці. Повністю задоволені співпрацею та продовжуємо її в рекламному напрямку.
Олег Мейдич
Олег Мейдич
Народний депутат України (Батьківщина)

Команда «Mas Agency» з першого дня співпраці показала свою надійність та те, що на неї можна розраховувати в будь-який час. Вони чудово розуміють психологію виборця та підлаштовують кампанії під специфіку регіону. Також можу відмітити, що мені майже не доводилось відмовлятися від запропонованих компанією дописів чи меседжів, бо вони співпадали з моїми власними думками. Дякую за співпрацю!
Андрій Одарченко
Андрій Одарченко
Народний депутат України (Слуга Народу)

З «Mas Agency» працюємо одразу за декількома напрямками. Фактично команда агентства закрила мені проблемне питання із прес-службою, взявши цю зону відповідальності на себе: соціальні медіа, тези до виступів, взаємодія зі ЗМІ, підготовка прес-релізів. Все робиться оперативно, якісно та професійно.
Яна Дудь
Яна Дудь
Підприємець

Для мене як для керівника важливо розуміти ефективність моїх вкладень в інтернет-просування. Багатьом ця сфера - темний ліс, у якому розбиратися, часом, немає часу. Але я вдячна, співробітникам та керівнику Mas Agency за те, що свого часу, мені роз'яснили та наочно показали, як і що працює у SMM та SEO. Як у керівника, я маю можливість контролювати ці процеси та адаптувати їх саме під наші потреби. Mas Agency, удачі! :)
Сергій Красовський
Сергій Красовський
Підприємець

Был приятно удивлён сотрудничеством з командой «MasAgency»: всё очень просто, быстро и качественно. Проект, который планировали поднять за 2,5 месяца мы реализовали за 1,5, сохранив при этом ресурсы и главное время, а главное — достигли результата. Уверен, что это было только начало.
Сергій Таран
Сергій Таран
Політолог

Я працюю в політичній сфері вже понад 15 років, але кандидуючи до Київської міської ради за порадою друзів звернувся за допомогою до компанії «MasAgency». В рамках політичної кампанії в умовах епідемії, діджитал-інструменти були дуже важливими. І команда «MasAgency» показала відмінний результат, який став важливою складовою моєї перемоги, як кандидата!
Михайло Ананченко
Михайло Ананченко
Народний депутат України (Слуга Народу)

З «Mas Agency» вже співпрацюю декілька років задля висвітлення моєї роботи, як народного депутата України. За цей час можу відзначити професійність усіх ланок команди: копірайтер, СММ-ник, таргетолог, дизайнер - всі працюють швидко і розуміють задачі з «півслова». А головне - це доступність команди 24/7, що надважливо для екстремального графіку політика.
Марія Гречко
Марія Гречко
Підприємець

Велике спасибі! Все пізнається в порівнянні! Я рада, що ви з нами! Ми змінили все: від логотипу та колірної гами, до дизайну сайту в цілому та підходу до його ведення та уявлення! Все це завдяки чудовій команді Mas Agency. Тільки найкращі спеціалісти, професіонали своєї справи, креативні та талановиті – все це вони, Mas Agency! Наш колектив висловлює щиру подяку за проведену роботу, і ми сподіваємось на подальшу продуктивну співпрацю!
Максим Яценко
Максим Яценко
Політтехнолог

Робота з «Mas Agency» - це робота з командою професіоналів, які володіють досить широким спектром інструментів, що потрібні в політичних кампаніях. Великий їх плюс, що мають солідний досвід саме політичного піару в Інтернеті і готові закривати медійно-інформаційний напрямок кампаній «під ключ». Провели спільно не одну кампанію в яких діджитал напрямок дійсно додав балів до загального результату.
Ганна Іщенко
Ганна Іщенко
Керуючий партнер у Адвокатському об’єднанні «Іщенко, Світлицький і партнери»

Наша співпраця з «Mas Agency» розпочалась із чітко поставлених задач щодо створення лендінгів та налаштування реклами в Google з якою команда впоралась дуже добре. Після цього наше адвокатське об’єднання стало співпрацювати з агенством на постійній основі та в різних напрямках. Співпрацею задоволені і результатом її теж.
Андрій Сирота
Андрій Сирота
Підприємець

Ми працюємо з Mas Agency з 2020 року. Вже на стадії розробки проекту нашого сайту ми отримали величезну кількість корисних порад та рекомендацій з найбільш підходящими рішеннями в рамках заданого бюджету проекту. На всіх етапах роботи (проект, дизайн, технічне виконання) – все чітко та ясно, дуже комфортно, з дотриманням усіх термінів, домовленостей щодо вартості тощо. Завжди відмінний очікуваний результат. Роботою дуже задоволені, сайт функціональний та привабливий для клієнтів, адаптований під мобільну версію. Адмінка також дуже зручна для працівників. Рекомендуємо!