Як безкоштовно збільшити кількість підписників сторінок на Facebook та в Instagram

Соціальні мережі, такі як Facebook та Instagram, стали не лише платформами для спілкування, але й потужним інструментом для бізнесу. Залучити більше підписників на ваші сторінки - це перший крок до побудови сильного онлайн-співтовариства. І найкраще в цьому є те, що існують стратегії, які можуть допомогти вам збільшити кількість підписників абсолютно безкоштовно!

Всім відомо, що для залучення більшої кількості підписників потрібно регулярно публікувати якісний контент, активно взаємодіяти з аудиторією, використовувати хештеги та геотеги, організовувати інтерактиви, співпрацювати з іншими користувачами та багато іншого. Проте, в даному блозі ми хочемо з вами поділитись РЕАЛЬНИМИ та ДІЄВИМИ покроковими стратегіями, як залучити нових фоловерів без жодних фінансових вкладень.

Для збільшення підписників на сторінці FACEBOOK (для наочності як приклад беремо сторінку «Центри психологічної підтримки «Разом з тобою») розглядаємо два шляхи:

1. Запрошуємо друзів з ноутбуку або персонального компʼютера

Для цього переходимо на публічну сторінку Facebook сторінку, на яку потрібно запросити підписатися людей, натискаємо кнопку «…» на панелі інструментів сторінки, а далі обираємо опцію «Запросити друзів». У новому вікні ставимо «галочку» навпроти тих людей, кого з друзів хочемо запросити. Або ж використовуємо опцію «Вибрати всі», що не завжди добре, бо людям, яка ця тема абсолютно не цікава, можуть розцінити це запрошення як спам і видалити вас з друзів. Після того як обрали всіх кого вважаємо за потрібне - натискаємо кнопку «Надіслати запрошення». Після натискання запрошення будуть розіслані протягом декількох секунд.

безкоштовно збільшити кількість підписників безкоштовно збільшити кількість підписників

2. Запрошуємо друзів з мобільного телефону або планшету

Для цього переходимо на публічну Facebook сторінку, на яку потрібно запросити підписатися людей, натискаємо кнопку «…» на панелі інструментів сторінки та обираємо опцію «Запросити друзів». Ставимо «галочку» навпроти тих людей, кого з друзів хочемо запросити. Або ж використовуємо опцію «Вибрати всі». Після того як обрали всіх кого вважаємо за потрібне - натискаємо кнопку «Надіслати запрошення». Після натискання запрошення будуть розіслані протягом декількох секунд.

безкоштовно збільшити кількість підписників безкоштовно збільшити кількість підписників безкоштовно збільшити кількість підписників

Для збільшення підписників на сторінці INSTAGRAM (для наочності беремо за приклад сторінку «Центри психологічної підтримки «Разом з тобою») краще всього використовувати телефон або ж планшет.

Так, перейшовши на потрібну нам сторінку, натискаємо кнопку «…» вгорі сторінки біля дзвоника та обираємо опцію «Порширити цей профіль». Клікаємо на тих людей, кого з друзів хочемо запросити. Після того як обрали всіх кого вважаємо за потрібне - натискаємо кнопку «Надіслати запрошення». Після натискання посилання на сторінку буде розіслане обраним друзям протягом декількох секунд.

безкоштовно збільшити кількість підписників безкоштовно збільшити кількість підписників

Безсумнівно та перевірено, що запропоновані нами безкоштовні стратегії є дієвими для збільшення кількості підписників вашої сторінки. Однак професійна підтримка та експертний підхід можуть значно підвищити та пришвидшити результативність вашої стратегії в соціальних мережах. Тому, якщо ви шукаєте ще більший ріст та бажаєте отримати перевагу в конкурентному середовищі, зверніться до фахівців Mas Agency. Наші експерти не лише нададуть вам стратегічні поради, але й розроблять індивідуальну стратегію, адаптовану під ваш бізнес, щоб забезпечити максимальні результати.

Детальніше про послуги SMM просування у соціальних мережах від Mas Agency дивіться за посиланням — https://mas-agency.com.ua/services/smm/

КЕЙСИ

01 / 15
Facebook БФ
«Разом для
України»
Просування в соцмережах
Просування в соцмережах
Нова
стратегія
Києва
Політична підтримка
в Інтернеті
Google-реклама
Сайт Діти ми
встигнемо
Розробка сайтів
Instagram
«Новопечерські
раки»
Просування в соцмережах
Просування в соцмережах
Facebook
Андрія
Одарченка
Політична підтримка
в Інтернеті
Політична підтримка в Інтернеті
Instagram
«RINNOVO»
Просування в соцмережах
Просування в соцмережах
wellcrypto
Google Search
Google Search
парк
осокорки
Google Search
Google Search
діти ми
встигнемо
Google Search
Google Search
Сайт Парк
Осокорки
Розробка сайтів
Розробка сайтів
Сайт
Wellcrypto
Розробка сайтів
Розробка сайтів
Сайт
Владислави
Молчанової
Розробка сайтів
Розробка сайтів
rinnovo
Google Search
Google Search