Розробка
сайтів

Розробка сайтів

Розробка сайтів — це складний структурований процес, що складається з таких етапів: аналіз, проектування, розробка дизайну, верстка, програмування, запуск сайту з основним функціоналом, тестування функціоналу, додавання функціоналу та інших. У своїй роботі над проектами компанія Mas Agency дотримується принципів гнучких методологій розробки та максимально доступної комунікації з клієнтами. Наші фахівці допоможуть Вам розібратися у всіх нюансах, враховуючи Ваші побажання і пояснюючи доцільність або неприпустимість тих чи інших змін в контексті подальшого розвитку і просування сайту. Такий підхід допомагає уникнути втрати часу і зробити процес розробки максимально ефективним.

КЕЙСИ

01 / 04
Сайт Діти ми
встигнемо
Розробка сайтів
Розробка сайтів
Сайт
Wellcrypto
Розробка сайтів
Розробка сайтів
Сайт
Владислави
Молчанової
Розробка сайтів
Розробка сайтів
Сайт Парк
Осокорки
Розробка сайтів
Розробка сайтів

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

Landing Page
від 300 $
Сайт для бізнесу
від 500 $
Інтернет-магазин
від 1000 $
Сайт публічної особи
від 300 $
Мобільний додаток
від 900 $

ЕТАПИ РОБОТИ

Після того, як менеджер провів з Вами консультацію, було визначено тариф, підписаний договір і проведена оплата, ми приступаємо до створення сайту.
1
Проект-менеджер відправляє вам:
—   бриф* (оформлення сайту)
—   анкету для наповнення контентом*
—   анкету на домен*
* Від якості заповнення анкет залежать терміни підготовки проекту.
2
Наші дизайнери, програмісти і SEO-фахівці створюють структуру і семантичне ядро сайту.
3
Затверджений варіант сайту ми заповнюємо наданим Вами контентом.
4
Підключаємо готовий сайт до домену, тестуємо і публікуємо в Інтернеті.
5
Наші фахівці реєструють сайт у пошукових системах, розміщують лічильники аналітики.
6
Після запуску ми додатково консультуємо про можливості просування Вашого сайту в Інтернеті.

ЧОМУ Mas Agency?

01
Проводимо
комплексну аналітику
02
Не використовуємо
конвеєрні рішення
03
Пропонуємо хорошу
ціну
04
Робимо
роботу якісно
05
Віддаємо замовлення
в термін

FAQ

Поширені питання по розробці, створенню та підтримці сайту.
Як відбувається процес розробки сайту?
Розробка сайтів - складний процес і, найчастіше, складається з наступних етапів:

1. Постановка завдання
Перед тим як приступити до розробки сайту, необхідно визначити цілі і завдання проектованого ресурсу. Залежно від цього визначається структура і тип сайту. Наприклад:
- сайт-візитівка
- сайт з системою підтримки контенту (CMS)
- сайт-каталог
- інтернет-магазин.

2. Розробка графічного дизайну
На цьому етапі створюється робочий макет дизайну, що враховує фірмовий стиль і логотип компанії.

3. HTML-кодування
Верстка сторінок в HTML-код. Верстальник перетворює макет Вашого сайту для того, щоб можна було працювати з ним в мережі Інтернет.

4. Web-програмування
Фахівці розробляють спеціальні системи, які автоматизують роботу з сайтом. Налаштування цих систем і модулів виробляється на даному етапі роботи по проекту.

5. Тестування
Детальна перевірка роботи і якості сайту в різних умовах, функціонування в різних типах браузерів, а також в різних операційних системах. Перевірка роботи всіх розділів сайту, посилань, коректного відображення картинок. В процесі тестування відбувається виправлення будь-яких помилок: граматичних чи програмних.

6. Публікація в мережі Інтернет
Вибір місця для розміщення web-ресурсу в мережі Інтернет (хостинг). Допомога у виборі, реєстрації імені для сайту (наприклад www.Ім'яВашогоСайту.com.ua). Безпосереднє розміщення сайту в мережі Інтернет.
Скільки часу займає процес розробки сайту?
Термін створення сайту залежить від складності Вашого проекту і від того, як Ви берете участь в роботі над сайтом. Чим більше функцій повинен виконувати сайт, тим він складніший, і більше часу займе його розробка.

Також важливим є грамотно складене технічне завдання, щоб виконавець повністю розумів побажання замовника. В окремих випадках термін може варіюватися як в більшу, так і в меншу сторону, в залежності від побажання замовника. Середній термін розробки повноцінного web-сайту у нас складе 30-45 робочих днів.
З чого складається вартість сайту?
Це питання є суто індивідуальним, і застосовується до кожного замовлення окремо. Основний вплив на ціну переважно має:

- складність проекту, з точки зору функціональності;
- рівень ексклюзивності дизайну;
- обсяг сайту.

Орієнтовну вартість сайтів ви можете подивитися в розділі ціни.
Як реєструється доменне ім'я та хостинг?
Зазвичай це робиться на спеціальних сайтах (наприклад, на freehost.com.ua. Там Ви можете перевірити, чи вільне доменне ім'я під Ваш майбутній сайт). Ми можемо зробити це за Вас, і це входить в ціну на будь-який сайт. Ви також можете використовувати безкоштовні хостинги, але вони не підтримують складні сайти (тільки сайти-візитівки) і досить повільно працюють.
Що таке система управління вмістом сайту (CMS) або як
редагувати інформацію на сайті?
Для того, щоб Ви могли редагувати вміст свого сайту без допомоги програміста, ми пропонуємо сайти, створені на основі системи управління контентом. Наша компанія в даний момент розробляє сайти на основі WordPress. Ця система є простою, зручною та адаптивною для роботи клієнта.
Чи існує технічна підтримка розробленого Вами сайту?
Так, компанія Mas Agency надає послуги з технічної підтримки створених нами сайтів. Ця послуга так і називається - підтримка сайту, ще дехто називає її - супровід сайту(ів)

До неї входить:
- Надання та підтримка якісного хостингу;
- Реєстрація та підтримка доменних імен;
- Регулярна технічна перевірка системи;
- Поштовий сервіс;
- Безкоштовні консультації по системі управління контентом;
- Розширення функціональності сайту.
Чи буде мій сайт в результатах видачі пошукових запитів
(Google, Yandex) і коли?
Так, Ваш сайт через невеликий час після публікації буде відображатися в результатах видачі пошукових запитів, але переважно лише за назвою сайту чи компанії. Якщо Ви скористаєтеся послугою SEO-просування сайту, Ваш сайт буде проіндексований у всіх пошукових системах. Швидкість індексування залежить індивідуально від кожної пошукової системи. Просування в пошуковій системі на більш високі позиції відбувається не відразу. Все залежить від унікальності контенту, оновлення сайту, від кількості ключових слів, кількості зворотніх посилань на даний сайт та інших умов.

Компанія Mas Agency надає комплексні послуги з SEO-просування та SEO-оптимізації сайтів.
Що таке розкрутка, оптимізація і просування сайту?
Розкрутка сайту - це окрема послуга, спрямована на те, щоб Ваш сайт могли знайти потенційні споживачі у пошукових системах.

Оптимізація сайту - ця послуга включає в себе оптимізацію коду сайту, структури сайту, як з точки зору пошукових систем, так і з точки зору користувачів, робота над оптимізацією інформаційного змісту сайту.

Просування сайту є комплексом послуг, який включає в себе як розкрутку сайту по певних запитах, так і оптимізацію Вашого web-ресурсу, аналіз цільової аудиторії, просування проекту за допомогою різних видів реклами та інших заходів. Залежно від того, які завдання стоять перед сайтом, просування ресурсу може обмежуватися тільки розкруткою та оптимізацією.
Чи робите Ви якісні професійні фотографії для сайтів?
Так, компанія Mas Agency пропонує послуги по напрямках:

- Предметна зйомка;
- Портретна зйомка;
- Інші види фотографій.
Ви можете підготувати тексти для мого сайту, чи займаєтеся
ви копірайтингом?
Так, але зазвичай базові тексти та інформацію для сайту надає замовник, тому що він краще знає сферу своєї діяльності. Компанія Mas Agency надає послуги SEO-копірайтингу, в рамках яких ми забезпечуємо написання унікальних текстів на підставі пошукових фраз з семантичного ядра сайту, що дозволяють сайту займати високі позиції у видачі пошукових систем.