Ведення
сторінки
на YouTube

Ведення сторінки на YouTube

Ведення каналу на YouTube – це сукупність процесів планування, створення та завантаження відеоконтенту, розробки дизайну і додавання графічних елементів (мініатюри, кінцеві екрани), описів, оптимізованих метаданих (теги, хештеги, описи відео, ключі, розділи, підписи, субтитри) і проведення пошукової аналітики на YouTube, щоби підвищити рейтинг вашого каналу та сприяти ефективному просуванню відеоконтенту.

Створення YouTube каналу для бізнесу в Україні довіряють професіоналам digital-агентства Mas Agency. Ми не тільки зробимо для вас канал на Ютюб, а й заплануємо випуски на потрібний день і час, а також сформуємо списки відтворення та керуватимемо ними. Також ми попіклуюємося про модерацію коментарів, що передбачає відповіді глядачам і видалення образливих коментарів від тролів. Менеджери каналу з SEO просування оберуть правильні ключові слова та підвищать видимість вашого контенту. Потрібен YouTube канал для бізнесу? – звертайтеся до Mas Agency!

Для чого вам потрібне ведення каналу на YouTube?

Замовити Ютуб канал та його ведення у професіоналів необхідно тому, що:

– керування каналом і оптимізацію пошукових систем легко делегувати, щоб заощадити ваш час;

– менеджери каналу YouTube усе зроблять заради покращення його рейтингу, збільшення кількості підписників, підвищення залученості, виконають всі адміністративні завдання, пов’язані з керуванням успішним каналом;

– вам не доведеться мати справу з негативом, бо гарантується захист від сторонніх нападок у коментарях та можливого стресу;

– менеджери каналу стежитимуть за аналітикою вашого відео та, за потреби, повідомлять, де контент працює добре, а де його необхідно змінити чи покращити, та зроблять необхідні корегування.