Cтатті
на інтернет-
ресурсах

Cтатті на інтернет-ресурсах

Розміщення статей на інтернет-ресурсах – інструмент розвитку бізнесу, що дозволяє підвищити вашу присутність в інтернеті, збільшити видачу при пошуку та сформувати прихильне ставлення до компанії чи бренду. Написання статей, які включають посилання на ваш веб-сайт, та розміщення статей в Інтернеті – це чудовий спосіб отримати нових клієнтів та розповісти про себе.

Розміщення статей на сайтах не можна автоматизувати. Якщо мета не лише в тому, щоб розмістити статтю в Інтернеті, а в тому, щоб ваші статті регулярно з’являлися на десятках веб-сайтів, знадобляться час і зусилля. Краще цю роботу делегувати професіоналам Mas Agency. Знаючи, як розміщувати статті в Інтернеті, ми забезпечимо статтям належну структуру, довжину, формат, оптимізацію ключових слів, та підберемо ресурси, які охоплюють ваших потенційних клієнтів, розмістять статті на цих веб-сайтах та переконаємося, що там будуть інтегровані посилання на ваш онлайн-ресурс, що сприятиме просуванню сайту.

Для чого вам потрібне розміщення статей на інтернет-ресурсах?

Професійний статейний маркетинг є необхідним, тому що це:

– залучає нових клієнтів. Онлайн-статті можуть стати основним джерелом веб-трафіку;

– активує «сарафанне радіо», що спонукає цільову аудиторію говорити про вас та ваш бізнес. Якщо статті містять корисний контент, читачі рекомендуватимуть вас і ваш веб-сайт друзям, колегам;

– забезпечує безкоштовну постійну присутність в мережі. Якщо купуєте рекламу, вона через якийсь час завершиться. А стаття в Інтернеті ніколи не зникає. Ваші статті можуть зберігатися нескінченно довго, іноді працюючи роками як ефективний інструмент для залучення клієнтів та розкрутки сайту;

– підвищує рейтинг в пошукових системах, які ранжують веб-сайти серед інших веб-сайтів, котрі на них посилаються. Кожна опублікована стаття з посиланням на ваш сайт може підвищити рейтинг.