Ведення
Telegram-каналу
Viber-спільноти

Ведення Telegram-каналу Viber-спільноти

Ведення Telegram-каналу / Viber-спільноти – це комплекс дій у спільнотах месенджерів Telegram та Viber, які дають змогу залучити необмежену кількість нових прихильників політичної особи чи організації і забезпечити взаємодію з ними, та дозволяють транслювати повідомлення величезній аудиторії, зібраної на основі спільних інтересів, забезпечуючи її конфіденційність і безпеку.

Спеціалісти Mas Agency знають, як розкрутити Телеграм та Вайбер спільноти. Візьмемо на себе комунікаційну стратегію, адміністрування та модерацію спільнот (будемо додавати, видаляти або забороняти учасників, редагувати опис спільноти, зображення, назву та піктограму, видаляти неприйнятний вміст або спам-повідомлення), створимо контент, яким можна ділитися, який викликає інтерес і спонукає їх приєднатися до спільноти. Зв’яжиться з Mas Agency – зробимо усе для охоплення вашої цільової аудиторії у месенджерах!

Для чого вам потрібне ведення Telegram-каналу / Viber-спільноти?

У політиці ведення Telegram-каналу чи Viber-спільноти важливе тому, що:

– підвищує залучення прихильників політичної особи чи партії, бо вони, приєднавшись до спільноти, отримують доступ до історії чату, вступають в розмову (якщо дозволено адміністраторами), реагують на повідомлення, приймають участь у опитуваннях;

– є можливість за допомогою звітності побачити, як працюють спільноти, відстежуючи статистику щодо поведінки користувачів, залучення та взаємодії, та на основі цього розробляти подальшу стратегію співпраці з електоратом;

– легко залучити нових прихильників та зробити їх вашими виборцями, запросивши приєднатися до спільноти (надіславши пряме запрошення або поділившись посиланням на спільноту).