Ведення
політичних
сторінок у
соцмережах

Ведення політичних сторінок у соцмережах

Ведення політичних сторінок у соцмережах – це важливий компонент політичних кампаній, бо виборці все більше довіряють контенту, який знаходять у соціальних мережах, і все менше вірять інформації, отриманій від традиційних медіа-організацій; це ефективний інструмент для підвищення обізнаності громадськості щодо політичних чи соціальних питань.

Політики звертаються до Mas Agency, делегуючи нам ведення своїх політичних сторінок у соцмережах, бо завдяки соціальні медіа ми підвищуємо впізнаваність персони та навіть можемо розбудовувати особистий політичний бренд «з нуля», за потреби швидко мобілізуємо прихильників політика, пишемо пости, які здатні контролювати дії громадськості, тестуємо ідеї та проекти, висловлюємо публічну позицію, працюємо з онлайн-ЗМІ тощо. Щоб залучитися підтримкою виборців у соціальних мережах, зверніться до Mas Agency!

Для чого вам потрібне ведення політичних сторінок у соцмережах?

Ведення офіційних сторінок у соцмережах вкрай важливе. Ми це доведемо на конкретних прикладах:

– Барак Обама використав соціальні мережі для запуску масової президентської кампанії 2008 року – і переміг. У Трампа 87,5 млн. підписніків у Twitter – і він досі суттєво впливає на політичні процеси;

– тільки у США на політичні сторінки в соц. медія витрачається понад 4 млрд. доларів на рік, а американські політики роблять 14 тис. твітів на місяць. В Україні ведення політичних сторінок у соцмережах вам обійдеться значно дешевше, а ефективність їх буде значною;

– 87% користувачів соціальних медіа в країнах з розвиненою економікою вважають, що соціальні мережі сприяють розвитку демократії. Тобто майбутнє української політики у соц. мережах!