Розміщення
реклами
у блогерів

Розміщення реклами у блогерів

Розміщення реклами у блогерів – це невід’ємна частина будь-якої маркетингової стратегії, бо блогери можуть охопити ширшу аудиторію завдяки своєму контенту, що допоможе підвищити впізнаваність вашого бренду та зміцнити довіру до нього в потенційних клієнтів. Використання блогерів для просування бізнесу – це те, що називають інфлюенс-маркетингом.

Щодня публікується понад 4 млн. блогів, тому важко знайти ті, що мають відношення до вашого бренду та зможуть охопити цільову аудиторію. Спеціалісти Mas Agency знайдуть блогерів, які знають вашу галузь і зможуть професійно обговорювати ваші продукти чи послуги, створюючи про них позитивний корисний контент (глибокі статті або захоплюючі історії). Ми перевіримо, скільки переглядів блогери отримують на місяць, яка у них аудиторія - демографія та географія, і підберемо тих, хто найкраще підходить для вашого бренду.

Для чого вам потрібне розміщення реклами у блогерів?

Реклама у блогерів необхідна, бо:

– відкриває вашу компанію новій аудиторії, показує її з позитивного боку, оскільки інформація представлена джерелом, якому аудиторія вже довіряє;

– співпрацюючи з впливовим блогером ви зможете залучити трафік на свій веб-сайт, збільшити кількість підписників у соціальних мережах і покращити імідж вашого бренду;

– публікації блогерів про ваш бізнес залишаються в мережі назавжди (на відміну від спонсорованих публікацій або історій у соціальних мережах, які з часом зникають).