Ведення
декількох
сторінок в
соцмережах

Ведення декількох сторінок в соцмережах

Ведення декількох сторінок в соцмережах – це можливість ефективно та комплексно використати соціальні мережі у якості каналів комунікації та просування брендів, компаній, товарів, послуг, публічних осіб. Це спосіб не лише розповсюджувати інформацію, а й отримувати від діяльності у ваших профілях зворотний зв’язок з метою формування лояльності користувачів (зробити з них постійних покупців, прихильників, фанів, виборців), оперативного та майже безкоштовного збору даних про аудиторію, а також вирішення спірних моментів («гасіння негативу») під час особистого спілкування з відвідувачами сторінок.

У процесі ведення сторінок в соціальних мережах агентство Mas Agency візьме на себе розміщення в ваших профілях постів про товари/послуги, їх конкурентні переваги, анонси ваших персональних заходів чи заходів компанії (конкурсів, акцій, розіграшів, знижок і т.д.), розміщення реклами як для аудиторії ваших сторінок, так і за їх межами. Потрібна розкрутка у соціальних мережах? – професіонали Mas Agency допоможуть в цьому!

Для чого вам потрібне ведення декількох сторінок в соцмережах?

Професійне просування у соціальних мережах необхідне, бо:

– використання кількох соцмереж одразу в рази підвищує ефективність маркетингових заходів;

– аудиторія соцмереж в Україні – 20 млн. осіб, жоден інший канал реклами не охоплює одночасно таку кількість активних та платоспроможних громадян;

– низька вартість реклами завдяки малому стартовому бюджету (інколи гроші взагалі не потрібні) та спеціальним високоточним налаштуванням аудиторії (покази повідомлень можна за бажанням обмежуються населеним пунктом, статтю людини, віком, інтересами).