«Mas Agency» забезпечить комунікаційний супровід кампанії «33 тисяч ноутбуків для ЗСУ» від фонду RAZOM

Комунікаційне діджитал-агентство «Mas Agency» продовжує надавати комунікаційний супровід благодійним фондам та зборам на підтримку Збройних сил України. Черговим проектом став амбітний збір 33 000 ноутбуків для потреб ЗСУ. 16 квітня у «Медіацентрі Україна – Укрінформ» відбулася прес-конференція «33 000 ноутбуків для ЗСУ», де спікери, серед яких СЕО «Mas Agency» Олексій Захарченко, розказали про потреби Сил оборони України в комп’ютерній техніці, визначили мету проекту, шляхи та способи його реалізації.

«Mas Agency» забезпечить комунікаційний супровід кампанії «33 тисяч ноутбуків для ЗСУ» від фонду RAZOM

Участь у прес-конференції взяли:

▪️ Евеліна Курілець - виконавча директорка БФ «Разом для України»;

▪️ Владислав Тимошенко - майор, офіцер відділу визначення потреб в озброєнні та військовій техніці зв’язку управління планування забезпечення технікою та майном зв’язку Головного управління зв’язку та кібербезпеки Генерального штабу Збройних Сил України;

▪️ Геннадій Заболотний - координатор проекту «33 000 ноутбуків для ЗСУ»;

▪️ Олексій Захарченко - комунікаційний директор БФ «Разом для України», керівник комунікаційного агентства «Mas Agency».

Благодійний фонд «Разом для України» на запит Головного управління зв'язку та кібербезпеки Генерального штабу Збройних Сил України розпочинає в Україні та США збір 33 000 вживаних та нових ноутбуків для потреб ЗСУ. Компанія «Mas Agency» стала партнером проекту та надає активну комунікаційну підтримку у процесі його запуску та реалізації.

«Наша мета - забезпечити ноутбуками наші Сили оборони, що дозволить їм ефективно вирішувати задачі, підвищить швидкість, оперативність і прозорість нашого війська. Не секрет, що ЗСУ жартома називають УПА - українська паперова армія. На жаль, такі реалії сьогодення. Наш фонд неодноразово зіштовхувався з ситуацією, коли той чи інший підрозділ не може прийняти благодійну допомогу, бо не має техніки, на якій можна підготувати необхідні документи. Так не має бути, бо за кожною «прогалиною» у війську стоїть чиєсь життя. Наш фонд з перших днів повномасштабного вторгнення впроваджує системні зміни у різних галузях - від тактичної медицини до адвокації інтересів України за кордоном. І наступний наш крок - системні зміни в питаннях компʼютеризації та автоматизації Збройних Сил», - розповіла Евеліна Курілець.

Потреба в 33 000 ноутбуків сформована за заявками від різних військових частин і підрозділів. Так само чітко визначений перелік параметрів і технічних можливостей, за якими техніками може підійти для використання у ЗСУ.

«Така велика потреба повʼязана як з необхідністю оновити компʼютерну техніку там, де вона є, так і з необхідністю доукомплектування у звʼязку з розгортанням інформаційно-комунікаційних систем. Це покращить процес автоматизації, обліку, управління військами. Не зовсім нормально, що командиру, аби оформити якийсь документ, потрібно пересуватися з точки А до точки Б. Це питання і безпеки, і управління підрозділом, і швидкості прийняття рішень. Держбюджетом не передбачено розгортання чи нарощення інформаційно-комунікаційних систем, тому ми залучаємо громадський сектор. І цей проєкт - наш спільний з фондом RAZOM», - повідомив Владислав Тимошенко.

Геннадій Заболотний додав, що ноутбуки будуть збирати як в США, так і в Україні. Логістика вже налагоджена, і кожен охочий - будь то велика it-компанія в Силіконовій долині, або ж пересічний житель Києва чи Нью-Йорка, зможуть легко і швидко передати техніку на потреби проєкту.

Олексій Захарченко «Mas Agency» забезпечить комунікаційний супровід кампанії «33 тисяч ноутбуків для ЗСУ» від фонду RAZOM

«Ми звернемося з офіційними листами до великих мереж, які займаються продажем техніки, до виробників, it-компаній - з проханням передати техніку або зробити донат на цей проєкт. Також сподіваємося на підтримку української діаспори в різних куточках світу. І, звісно, на небайдужість американських та українських громадян. Це амбітний проєкт, але певен, що спільними зусиллями нам вдасться його реалізувати! Разом зробимо ЗСУ максимально компʼютеризованими!» - резюмував Олексій Захарченко.

КЕЙСИ

01 / 15
Facebook БФ
«Разом для
України»
Просування в соцмережах
Просування в соцмережах
Нова
стратегія
Києва
Політична підтримка
в Інтернеті
Google-реклама
Сайт Діти ми
встигнемо
Розробка сайтів
Instagram
«Новопечерські
раки»
Просування в соцмережах
Просування в соцмережах
Facebook
Андрія
Одарченка
Політична підтримка
в Інтернеті
Політична підтримка в Інтернеті
Instagram
«RINNOVO»
Просування в соцмережах
Просування в соцмережах
wellcrypto
Google Search
Google Search
парк
осокорки
Google Search
Google Search
діти ми
встигнемо
Google Search
Google Search
Сайт Парк
Осокорки
Розробка сайтів
Розробка сайтів
Сайт
Wellcrypto
Розробка сайтів
Розробка сайтів
Сайт
Владислави
Молчанової
Розробка сайтів
Розробка сайтів
rinnovo
Google Search
Google Search