SERM або управління репутацією в пошукових системах

SERM або управління репутацією

Управління репутацією відноситься до впливу і контролю репутації бізнесу або бренду. Спочатку термін PR був поширений в Інтернеті і соціальних мережах, тому результати пошуку стали невід'ємною частиною репутації будь-якого бізнесу.

«Ринкова вартість компанії на 25% безпосередньо пов'язана з її репутацією» - Всесвітній економічний форум.

Управління репутацією в пошукових системах - що це?

Перш за все, онлайн-репутація - це те, що бачать ваші клієнти і співробітники, коли вони гуглять назву вашої компанії. Що вони отримують? Які їхні враження? Чи готові вони після цього співпрацювати з вашою компанією?

Форуми, відгуки, коментарі в соціальних мережах і на сайтах, статті в інтернет виданнях - репутація йде далі результатів пошукових систем. Всі ці ресурси впливають на вашу репутацію в Інтернеті. Ось чому так важливо їх відслідковувати і покращувати.

«88-92% роботодавців і клієнтів проведуть онлайн-пошук вашого бізнесу, перш ніж зв'язуватися з вами» - Digital Squad

Для створення Вашої позитивної репутації в Інтернеті потрібно вести постійну онлайн підтримку. Якщо говорити коротко - Вам потрібно максимально просувати позитивний і нейтральний контент і мінімізувати негативний. В цьому Вам допоможуть справжні професіонали своєї справи - агентство інтернет-маркетингу Mas Agency.

PR vs ORM (піар і репутація в інтернеті)

Зв'язки з громадськістю PR і ORM мають багато спільного, але не одне й те саме. Велика частина PR-заходів спрямована на створення репутації людини або компанії, щоб результати PR-діяльності було видно іншим. До них відносяться реклама, ЗМІ, мережі та багато іншого. Дії ORM найчастіше відбуваються за лаштунками і не очевидні для інших. Вони часто включають PR і SERM діяльність, але їх мета набагато ширше. Під час діяльності ORM ви створюєте блоги, канали в соціальних мережах, позитивні відгуки, гостьові блоги і так далі.

Ведення блогів і створення контенту, які є частиною ORM, часто приносять бізнесу переваги як PR, так і SERM.

Що таке онлайн репутація?

Управління онлайн репутацією (SERM) потребує постійного контролю і створення загальної позитивної думки в Інтернеті. Головна мета онлайн репутації - справлятися з негативними результатами в пошуковій системі та створення позитивних відгуків в мережі і відповіді на негативні.

«88% дорослих користувачів вважають, що видалити неточну інформацію в Інтернеті буде дуже складно» - Digital Squad

SERM включає в себе пошукову оптимізацію, платний пошуковий маркетинг, оптимізацію преси, ведення блогів і соціальних мереж - всі ці послуги і не тільки для Вас зробить компанія Мас Едженсі.

Стратегії управління репутацією в Інтернеті:

- Активний моніторинг

Щоб отримати потрібну репутацію в Інтернеті, Вам в першу чергу необхідно стежити за нею. Важливо відстежувати свої позиції і проводити постійний моніторинг ЗМІ, форумів, блогів, соціальних мереж, месенджерів.

«92% споживачів регулярно читають онлайн-огляди, щоб дізнатися про бізнес» - Entrepreneur.com

В кінцевому підсумку ваша компанія повинна бути присутнім на онлайн-ресурсах, з якими взаємодіють ваші клієнти. Таким чином Ви впораєтеся з їх питаннями і проблемами до того, як вони перетворяться в негативний відгук.

- Очищення пошукової видачі

Очищення SERP - це практика очищення негативних сайтів / статей на перших сторінках видачі в пошуку. Вам необхідно оптимізувати принаймні десять кращих результатів пошуку за назвою вашої компанії / бренду. Для цього вам необхідно активно публікувати позитивну інформацію про свою компанію / бренд.

«Питання: де ви ховаєте труп? Відповідь: На третій сторінці результатів Google». - Лорі Рендалл Стредтман, Управління репутацією в Інтернеті для чайників

Якщо розглядати можливість публікації в профілях соціальних мереж, внесіть зміни до відповідних веб-сайтів і публікації. Ви не можете контролювати те, що інші говорять про ваш бізнес, але ви можете контролювати, чи бачать це інші люди.

- Поліпшити SEO

Для того щоб в пошуковій системі Ваш сайт був більш релевантним ніж сайти конкурентів Вам необхідно публікувати посилання на сторінки Вашого сайту на більш авторитетних ресурсах. Існує багато методів оцінки впливу тих чи інших факторів. SEO в цьому випадку може допомогти впоратися з деякими з проблем, негативний контент зробити менш впливовим і потрібний нам контент зробити більш релевантним.

«91% пошукових запитів не виходять за рамки першої сторінки, а Google - ваша нова візитна картка» - Надя Мунно.

Присутність в соціальних мережах

Social networks або соц. мережі - дозволяють використовувати їх для впливу на думки Ваших клієнтів і конкурентів, підтримувати і розвивати свою аудиторію, входити в довіру і підтримувати швидку комунікацію. Ці всі методи допоможуть поліпшити Ваші результати в пошуковій системі.

«Не чекайте, поки ваша репутація в Інтернеті зіпсується, перш ніж ви вирішите зайнятися цим» - Райан Ерскін.

Створіть офіційні облікові записи в деяких з найбільш актуальних для вашої ніші соціальних мереж. Можливо, ви захочете почати з Instagram, Facebook, LinkedIn та інших. Будьте активні: повідомляйте про свої оновлення, реагуйте на відгуки, відповідайте всім, хто звертається до вас. Можливо, ви захочете ввести певні хештеги для клієнтів, щоб позначати їх користувацький контент, який також впливає на SEO та SERM.

- Відповідайте на негативний контент

У більшості випадків спільноти і форуми дозволяють компаніям відповідати на відгуки. Ці ресурси надають прекрасну можливість зв'язатися з незадоволеним клієнтом, вирішити його проблему, якщо ще не пізно, і вплинути на його думку. Повідомте їм, що їх почули, і принести вибачення за негативний досвід.

«Якщо споживачі відкопають щось, що їм не подобається, вони поділяться цим з людьми, які все ще формують думку про ваш бізнес». - Цифровий загін

Споживацькі форуми та платформи для огляду можуть бути вашими найкращими друзями або найлютішими ворогами. Якщо ви заздалегідь не відстежуєте хвилю громадської думки, може бути вже занадто пізно рятувати потопаючий бренд.

- Просувайте позитивний контент

Вам необхідно створювати позитивний контент, щоб добре ранжуватися на сторінках результатів пошукової системи (SERM). Пошукові системи повинні асоціювати вашу компанію і її продукт з позитивним досвідом, щоб нагорі відображалися релевантні (позитивні) веб-сторінки. Більш того, позитивний контент зміцнює репутацію вашого бренду і підвищує впізнаваність.

«Компанії ризикують втратити до 22% клієнтів, коли користувачі, які розглядають можливість покупки їхнього продукту, знаходять тільки одну негативну статтю» - MOZ.

Попросіть своїх клієнтів з позитивним ставленням поділитися своїм досвідом через платформи для огляду або, наприклад, YouTube - вони дуже добре ранжуються в Google. Опублікуйте імена своїх партнерів - покажіть, що ви сильний гравець на ринку.

Резюмуємо словами Джеса Гонсалеса:

«Інтернет-присутність не тільки вигідно для підприємців, але і важливо, тому що воно підвищує доступність, дозволяє без зусиль проводити маркетинг, зміцнює відносини і довіру споживачів і дозволяє вам сказати, що працює, а що ні».

Для детальнішої консультації і прорахунку вартості, визначення стратегії і термін створення позитивного іміджу можна дізнатися на сторінці контакти Mas Agency агентство інтернет-маркетингу.

Mas Agency - це завжди сучасні рекламні рішення.

КЕЙСИ

01 / 15
Facebook БФ
«Разом для
України»
Просування в соцмережах
Просування в соцмережах
Нова
стратегія
Києва
Політична підтримка
в Інтернеті
Google-реклама
Сайт Діти ми
встигнемо
Розробка сайтів
Instagram
«Новопечерські
раки»
Просування в соцмережах
Просування в соцмережах
Facebook
Андрія
Одарченка
Політична підтримка
в Інтернеті
Політична підтримка в Інтернеті
Instagram
«RINNOVO»
Просування в соцмережах
Просування в соцмережах
wellcrypto
Google Search
Google Search
парк
осокорки
Google Search
Google Search
діти ми
встигнемо
Google Search
Google Search
Сайт Парк
Осокорки
Розробка сайтів
Розробка сайтів
Сайт
Wellcrypto
Розробка сайтів
Розробка сайтів
Сайт
Владислави
Молчанової
Розробка сайтів
Розробка сайтів
rinnovo
Google Search
Google Search