Що відбувалось у мережі Інтернет у 2023 році: похвилинно
Аналітична компанія Domo опублікувала одинадцяте видання Data Never Sleeps, в якому черговий раз виклала інформацію про використання даних, тенденції до зростання активності на різноманітних інтернет-платформах.
Річна інфографіка «Data Never Sleeps» ілюструє вражаючий обсяг даних, які генеруються в Інтернеті кожну хвилину. Вона показує, як дані постійно розвиваються і змінюються, оскільки все більше людей взаємодіє з цифровими платформами та сервісами.
Деякі важливі моменти звіту «Data Never Sleeps 11.0» цього року:
Розквіт Штучного Інтелекту: Штучний інтелект (ШІ) робить значні зміни в цифровому світі. Платформи, що використовують ШІ, зокрема ChatGPT, трансформують способи нашої роботи, спілкування та творчості, а користувачі подають 6,944 запитів кожну хвилину.
Проте користувачі не відмовляються від своїх звичок використання систем пошуку, оскільки запити в Google складають більше 6,3 мільйона щохвилини (що є зростанням, порівняно з 5,9 мільйонами минулого року).
Домінування розваг: Після зниження активності рік тому, X (раніше Twitter) зараз отримує 360,000 дописів від користувачів кожну хвилину, порівняно з 347,000, які опубліковувались кожні 60 секунд у 2022 року.
Користувачі Instagram надсилають понад 694,000 роликів через прямі повідомлення кожну хвилину. І світ стрімінгу продовжує домінувати, оскільки колективні глядачі дивляться понад 40 років стрімінгового контенту щохвилини!
Активні транзакції: Цифрові витрати продовжують свій активний ріст. Так, електронний комерційний гігант Amazon отримує більше ніж 455,000 доларів з продажів кожну хвилину.
У секторі харчування клієнти мережі ресторанів DoorDash роблять замовлення на суму 122,785 доларів, що є зростанням на 60% порівняно з попереднім роком, відображаючи збільшеня залежності від продуктів харчування та послуг доставки їжі в діджитал епоху.
Виклики в кібербезпеці: Зрозуміло, що зі зростанням цифрової активності, зростають і загрози кібербезпеці. Зокрема, кожні 60 секунд кіберзлочинці запускають 30 атак DDoS, що підкреслює надважливість надійних та стійких заходів онлайн-безпеки для захисту осіб та організацій.